inloggen
emailadres wachtwoord

Ons Team

Op het Oelebred werkt een enthousiast team dat zich dagelijks inzet voor de optimale ontwikkeling van alle kinderen.
Het onderwijsteam voor het schooljaar 2018-2019 wordt gevormd door: Tjitske Geugies, Marionne Sikma, Sanne Tebbens, Vivian Bartelds, Janine Veenema, Jorike van Dijk, Dennis Klingenberg, Sandra Jansema en Marcel de Ruiter. Coördinator Passend onderwijs is Aletta Jongman. De directie wordt gevormd door unit directeur Leonie Magnin en unit coördinator Marcel de Ruiter.
De vakleerkracht voor bewegingsonderwijs is Jolanda de Vries.
Voor de begeleiding van leerlingen met een budget voor passend onderwijs is Rian Groenwold aangesteld op school.

Leonie Magnin

Leonie Magnin

Unit-directeur
L.magnin@stichtingbaasis.nl
Marcel de Ruiter

Marcel de Ruiter

Unit-coördinator
m.deruiter@stichtingbaasis.nl
Aletta Jongman

Aletta Jongman

Coördinator passend onderwijs
a.jongman@stichtingbaasis.nl
Marionne Sikma

Marionne Sikma

Leerkracht groep 1/2
m.sikma@stichtingbaasis.nl

Sanne Tebbens

Leerkracht groep 1/2
s.tebben@stichtingbaasis.nl
Sandra  Jansema

Sandra Jansema

Leerkracht groep 3 en groep 4
s.jansema@stichtingbaasis.nl
Janine Veenema

Janine Veenema

Leerkracht groep 3
j.veenema@stichtingbaasis.nl
Vivian Bartelds

Vivian Bartelds

Leerkracht groep 7/8
v.bartelds@stichtingbaasis.nl
Tjitske Geugies

Tjitske Geugies

Leerkracht groep 7/8
t.geugies@stichtingbaasis.nl
Dennis Klingenberg

Dennis Klingenberg

Leerkracht groep 5/6
d.klingenberg@stichtingbaasis.nl
Jolanda de Vries

Jolanda de Vries

Vakleerkracht lichamelijke opvoeding
j.devries@stichtingbaasis.nl

Jorike Dijk

Leerkracht groep 4
j.dijk@stichtingbaasis.nl