inloggen
emailadres wachtwoord

Ons Team

Op het Oelebred werkt een enthousiast team dat zich dagelijks inzet voor de optimale ontwikkeling van alle kinderen.
Het onderwijsteam voor het schooljaar 2019-2020 wordt gevormd door: Tjitske Geugies, Marionne Sikma, Sanne Tebbens, Vivian Bartelds, Janine Veenema, Jorike Dijk, Dennis Klingenberg, Sandra Jansema, Carina van Leeuwen en Bauke Procee.
Coördinator Passend onderwijs is Aletta Jongman.
De directie wordt gevormd door unit directeur Leonie Magnin en unit coördinator Marcel de Ruiter.
De vakleerkracht voor bewegingsonderwijs is Jolanda de Vries.


Leonie Magnin

Unit-directeur
L.magnin@stichtingbaasis.nl

Marcel de Ruiter

Unit-coördinator
m.deruiter@stichtingbaasis.nl

Aletta Jongman

Coördinator passend onderwijs
a.jongman@stichtingbaasis.nl

Marionne Sikma

Leerkracht groep 1/2
m.sikma@stichtingbaasis.nl

Sanne Tebbens

Leerkracht groep 2/3
s.tebben@stichtingbaasis.nl

Sandra Jansema

Leerkracht groep 5
s.jansema@stichtingbaasis.nl

Janine Veenema

Leerkracht groepen 4 en 5
j.veenema@stichtingbaasis.nl

Vivian Bartelds

Leerkracht groepen  6/7 en 8
v.bartelds@stichtingbaasis.nl

Tjitske Geugies

Leerkracht groep 8
t.geugies@stichtingbaasis.nl

Dennis Klingenberg

Leerkracht groep 6/7
d.klingenberg@stichtingbaasis.nl

Jolanda de Vries

Vakleerkracht lichamelijke opvoeding
j.devries@stichtingbaasis.nl

Jorike Dijk

Leerkracht groep 1/2
j.dijk@stichtingbaasis.nl

Carina van Leeuwen

Leerkracht groep 2/3

Bauke Procee

Leerkracht groep 4