We sturen je graag een notificatie bij belangrijk nieuws:Ja doen!Niet nu
inloggen
emailadres wachtwoord

Ons Team

Op het Oelebred werkt een enthousiast team dat zich dagelijks inzet voor de optimale ontwikkeling van alle kinderen.

Het onderwijsteam voor het schooljaar 2022-2023 wordt gevormd door: Tjitske Geugies, Marionne Sikma, Vivian Bartelds, Janine Veenema, Jorike Dijk, Dennis Klingenberg, Riann Nijdam , Carina van Leeuwen, Bauke Procee, Marieke Pothof en Henriette Raap.
Sarah Apputhurai en Anette Possel zijn als pedagogisch medewerkers verbonden aan de school en zorgen voor de tussenschoolse- en buitenschoolse opvang.
Coördinator Passend onderwijs is Ingrid Bouma.
De vakleerkracht voor bewegingsonderwijs is Jolanda de Vries.
De directie wordt gevormd door unit directeur Sandra van der Veur en coördinator Sanne Tebbens.


Sandra van der Veur

Unit-directeur
S.vanderveur@stichtingbaasis.nl

Ingrid Bouma

Coördinator passend onderwijs
i.bouma@stichtingbaasis.nl

Marionne Sikma

Leerkracht groep 1/2
m.sikma@stichtingbaasis.nl

Sanne Tebbens

Leerkracht groep 6
s.tebben@stichtingbaasis.nl

Janine Veenema

Leerkracht groepen 2/3
j.veenema@stichtingbaasis.nl

Vivian Bartelds

Leerkracht groepen 8
v.bartelds@stichtingbaasis.nl

Tjitske Geugies

Leerkracht groep 8
t.geugies@stichtingbaasis.nl

Dennis Klingenberg

Leerkracht groep 7
d.klingenberg@stichtingbaasis.nl

Jolanda de Vries

Vakleerkracht lichamelijke opvoeding
j.devries@stichtingbaasis.nl

Jorike Dijk

Leerkracht groep 1/2
j.dijk@stichtingbaasis.nl

Carina van Leeuwen

Leerkracht groep 2/3
c.vanleeuwen@stichtingbaasis.nl

Bauke Procee

Leerkracht groep 4/5 & groep 6
b.procee@stichtingbaasis.nl

Riann Nijdam

r.nijdam@stichtingbaasis.nl